SPALINOWY ALERT DLA WARSZAWY 

Sygnatariusze Polskiego Programu Elektryfikacji Motoryzacji (PPEM), zwracają się z propozycją rozważenia Państwa udziału w nagłośnieniu akcji „Pomóżmy Warszawie oddychać” stanowiącej pierwszy etap ogólnopolskiego projektu elektryfikacji motoryzacji realizowanego pod hasłem: „Pomóżmy miastom oddychać – SPALINOWY ALERT”. 
Akcja ma na celu promocję użytkowania aut elektrycznych oraz ich zastosowania w miastach jako samochodu TAXI. Elektryczna taksówka przewożąca setki osób stanowi naturalną witrynę promującą elektryczną motoryzację i edukującą pasażera. Warszawskie elektryczne taksówki, które za sprawą PPEM już jeżdżą na ulicach stolicy, latem pojawią się w miastach Śląska i Krakowie. 
Akcja ma też na celu edukację i uświadomienie społeczeństwu zagrożenia, które stanowią spaliny zwłaszcza w warunkach miejskich w skali, z której powszechnie nie zdajemy sobie sprawy. Chcemy bawić, uczyć i zachęcać do racjonalnego użytkowania samochodu spalinowego promując jednocześnie w pełni ekologiczne auta elektryczne. 
SPALINOWY ALERT i apel o zaangażowanie kierujemy do mediów, doceniających ekologię i dobry wizerunek przedsiębiorstw oraz ludzi szanujących środowisko, w którym przychodzi nam żyć i pracować.
 
Licząc na zainteresowanie, pozostaję z szacunkiem, 

Koordynator Projektu 
Wojciech Czapla

POMÓŻMY MIASTOM ODDYCHAĆ