MAZURSKA STREFA ECO-ELEKTRYCZNA

Zgodnie z treścią zawartego 22 maja porozumienia na terenie ulokowanej w trójkącie: Mrągowo, Mikołajki, Giżycko, Strefy w ramach Polskiego Programu Elektryfikacji Motoryzacji i we współpracy z KEZO Centrum Badawczym Polskiej Akademii Nauk  w sposób wzorcowy wprowadzane będą do użytkowania elektryczne pojazdy wodne i lądowe wraz z niezbędną infrastrukturą, wypracowując ekologiczne i technologiczne standardy dla innych regionów. Strefa wspierać będzie inicjatywy dążące do upowszechnienia rozwiązań energetyki rozproszonej, ekologicznych napędów alternatywnych, związanej z tym infrastruktury oraz polskich konstrukcji elektrycznych wodnych i lądowych. Regionalna koncentracja ekologicznych osiągnięć polskich konstruktorów i naukowców, umożliwi promocję na rynku europejskim i światowym, krajowych technologii ekologicznych i rozwiązań infrastrukturalnych oraz samej Strefy i jej Sygnatariuszy. Rozbudowa umożliwiającej profesjonalne przeprowadzenie mistrzostw eco-smart-infrastruktury, pozwoli na wydłużenie sezonu turystycznego regionu, przyciągając w okresach wiosennych i letnich turystów z pojazdami elektrycznymi, dla których Europa środkowa była dotąd terenem niedostępnym.

Strefa wraz z jej Sygnatariuszami będzie współorganizatorem na jej terenie corocznego Pucharu Świata Pojazdów Wodnych i Lądowych, którego pierwsza edycja odbędzie się w 2020 roku („Land and Water” Electric World Cup of E-Mobile Poland 2020).

SHARING PIM SYSTEM - APLIKACJA UNIWERSALNA

GŁÓWNE ZALETY

Sharing PIM System obsługuje wypożyczenie rowerów, hulajnóg, skuterów, samochodów i pojazdów wodnych dzięki czemu także inwestorzy prywatni (osoby fizyczne lub hotele/pensjonaty) włączyć mogą swoje pojazdy do sieci sharingowych uzupełniając ofertę publiczną i podnosząc standard usług komunikacyjnych.

  • Pokazuje online na ekranie smartfona pojazdy komunikacji prywatnej i publicznej (autobusy, mikrobusy, taxi, autobusy szkolne)
    wraz z czasami dojazdów do najbliższych przystanków, wskazuje najkrótszą drogę do przystanku
  • Wskazuje wolne miejsca parkingowe i rozlicza płatności za czas parkowania
  • Rozlicza opłaty za korzystanie z usług komunikacji prywatnej i publicznej
  • Wskazuje miejsca ładowania pojazdów elektrycznych oraz rozliczy koszty ich ładowania.

SHARING PIM SYSTEM TO USŁUGA UMOŻLIWIAJĄCA SWOBODNE PORUSZANIE SIĘ PO CAŁYM SMART REGIONIE

WYBIERZ JEDEN Z POJAZDÓW I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ

CityEL - Courier Bird

Water Bird